PALMISS APART

PALMISS APART

3977
0
PAYLAŞ

Sırtını çam ve yüksek ağaçlı ormanların yeşiline, yüzünü Gökova’nın engin maviliğine ve Azmak’ın eşsiz doğasına vermiş, Halikarnas Balıkçısı’nın “Gör ve Yaşa” dediği muhteşem turizm beldesi Akyaka’da, modern, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile ağırlanacağınız Palmiss Apart Otel, Akyaka’nın merkezinde, Azmak’ın hemen yanında ve denize çok yakın bir konumda sıra dışı bir tatil avantajı sunuyor. Yeşil ve mavinin birleşimini her mevsim görebileceğiniz bir cennet ve o cennetin içinde geleneksel Ula mimarisi ile beyaz bir güvercini andıran Palmiss Apart Otel, tüm içtenliği ile kendinizi evinizde olmaktan daha da rahat hissedeceğiniz aile sıcaklığında unutulmaz bir tatil şansı veriyor. Dalaman Havalimanına 60 km. mesafede bulunan Palmiss Apart Otel, mavi-yeşil cennetin huzur ve keyfini yaşamaya davet ediyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek tarzda, konfor ve fonksiyonellik ön plana alınarak dekore edilen Palmiss Apart Otel, 60 metre kare+12 metrekarelik teras full 6 adet oda ve 26 metre kare+20 metrekare teras 2 adet Vip odası ile size konfor ve huzur dolu, rüya gibi bir tatil sunuyor.

Akyaka’ya gelip Azmak’ı görmeden gitmek olmaz. Palmiss Apart da azmak suyuna olan yakınlığıyla göz dolduran apartlardan bir tanesi. Palmiss Apart’ta kalıp hem Akyaka’nın tadını çıkarabilir, hem denizde hem de azmağın soğuk sularında yüzebilirsiniz.

Halk plajına olan 5 dakika uzaklığı bazı kişiler için çok olabilir. Ancak Çınar Plajı’na olan servisi ile de bu açığını fazlasıyla kapatıyor.

Akyaka Beldesi Koyuncu Sokak No:23 Ula/MUĞLA

0 533 372 35 00

0 538 690 10 69

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK